صفحه نخست / اخبار  
باوری‌ها به سوگ نشستند

رفتی و رفتن تو آتش نهاد بر دل
از کاروان چه ماند جز آتشی به منزل

باوری‌ها به سوگ نشستند
«امیر محسنی» هم‌پیمانانش را تنها گذاشت

در کمال تأسف «امیر محسنی» یار نام‌ آشنای انجمن باور، روز یکشنبه هجدهم شهریورماه پس از سال‌ها مبارزه با پیامدهای معلولیت پیش‌رونده‌اش از دیار خاکی‌مان پر کشید و به سفر ابدیت رفت.
خبری که داغ بر هر دل آشنا و دوستان پرشمار این فعال اجتماعی با سابقه انجمن باور نشاند. «امیر» که از نخستین اعضاء و فعالین باور بود تا زمانی که پیامدهای معلولیت توان حرکتش را گرفت در همه عرصه‌های فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی باوری‌ها پیشگام بود.
فراتر از کارنامه عملکردش٬ «امیر محسنی» در ذهن هر کس که او را می‌شناخت تجسم عینی امید و عشق به زندگی و تلاش برای هموارکردن جاده سعادت برای هم‌نوعانش بود. همین تصویر، توجیه‌گر اندوه عمیق همه آنانی بود که می‌شناختندش و به اراده و عزم محکمش برای تداوم زندگی معنادار احترام می‌گذارند.
کوچ غمگینانه این الگوی ماندگار امید و نقش‌آفرینی در زندگی را به همه باوری‌ها و غیرباوری‌های دوستدارش از صمیم قلب تسلیت می‌گوییم.
روحش قرین آرامش و یادش الهام‌بخش همیشگی  همیارانش باد

زمان مراسم تدفین این عزیز سفر کرده روز سه‌شنبه ۲۰ شهریورماه رأس ساعت ۹:۳۰ در بهشت زهرا و زمان مراسم سوم و هفتم این تازه گذشته روز پنجشنبه ۲۲ شهریورماه در محل مسجد نظام‌مافی واقع در بلوار آیت‌الله کاشانی بعد از سه‌راه جنت‌آباد از ساعت ۱۸ الی ۱۹:۳۰ برگزار خواهد شد.


هیأت امناء، هیأت مدیره و اعضای خانواده انجمن باور

http://idp.ir/content/17812/

تاریخ و زمان انتشار: سه شنبه 20 شهریور 1397
الثلاثاء 30 ذو الحجة 1439
Tuesday 11 September 2018
نویسنده: تقی زاده
مرجع:
آدرس: http://
ارسال:
 
نام  
نشانی صندوق پست الکترونیک  
متن نظر  
کد امنیتی = ۷ + ۱